Żłobek

Niepubliczny Żłobek PUCHATEK funkcjonuje od 01.09.2012r.

SALE- posiada dwie przestronne sale, do każdej z nich przypisane są sanitariaty oraz pomieszczenia, gdzie przechowywane są osobiste rzeczy dzieci.

KUCHNIA- wyśmienita, smaczna kuchnia, gdzie posiłki przygotowywane są na bieżąco według potrzeb dzieci gwarantuje odpowiedni dobór produktów, właściwą wartość energetyczną i odżywczą oraz sprzyja wyrabianiu dobrych nawyków żywieniowych. Organizacja posiłków zabezpiecza równomierną podaż energii w ciagu dnia i odpowiada na potrzeby dziecka. Dzieciom podawane jest I i II śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek.

KADRA- nasza kadra to wykwalifikowane osoby, które z pasją i zaangażowaniem pracują z dziećmi. Wspierają ich rozwój motoryczny, inetelektualny oraz społeczno-emocjonalny. Zatrudnione opiekunki posiadają wykształcenie wyższe pedagogiczne. Stale podnoszą własne kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu pedagogiki zbawy, emocji, rozwoju dziecka.

Nasze grupy w Żłobek